místo pro Váš banner

Jsme jistota ve světě financí

Zastavíme vymáhání, zrušíme exekuce. Sjednotíme půjčky do jednoho úvěru kde je splátka např na 1.000 000,- 5246 měsíčně. To vše bezkonkurenčním produktem Záchrana Domova - neprověřujeme bankovní registr. Vše najdete na naších stánkách www.pujcka-bez-rizika.com 732598777
Pomáháme po celé ČR od roku 2002

Vázne na Vaši nemovitosti exekuce, dražba, zástava?

Vyplatíme všechny Vaše pohledávky, dluhy a následně vyřídíme jeden dlouhodobý úvěr se splatností až na dobu 30 let. Zajistíme odhad Vaší nemovitosti, všechny podklady pro zařízení úvěru (list vlastnictví, katastrální mapy, nabývací tituly atd.), zjistíme přesnou výši Vašich dluhů u exekutorských úřadů, nebankovních společností, případně jiných institucí. Nabízíme komplexní právní servis (veškeré smlouvy, právní poradna atd.), ekonomický a poradenský. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší možné řešení Více informací a formulář nezávazné žádosti naleznete na našich stránkách www.exekucni-pohotovost.cz

Rychlá půjčka

Nabízím rychlé zprostředkování půjčky od více různých investorů. Hotovostní i bezhotovostní, refinancování, konsolidace...

5 - 100 000 Kč

Nabízím hotovost do 150 000 Kč s minimem podkladů a rychlým vyřízením. Ke své půjčce si vyžádejte i svou osobní VIP kreditní kartu s 30. tisíci a mnoha výhodami, které nenabízí žádný jiný finanční produkt na trhu!

Máte exekuce? Máte nemovitost? Volejte, určitě najdeme řešení i pro Vás. Máte exekuce, další dluhy, ale nemáte nemovitost? Nečekejte a volejte o svůj záchranný plán...

Pracuji pro více věřitelů, mohu nabídnout více možností...

RYCHLÉ a snadné půjčky pro každého

Vyřízení a vyplacení ještě dnes. Neuspěli jste v bance se žádostí o půjčku, nevadí, nechte si zdarma posoudit, zda máte u nás šanci půjčku dostat. Neplatíte žádné poplatky. Půjčit si lze již od 1000 Kč. Dále řešíme exekuce, dluhy na nemovitostech, zabránění prodeje dražbou, zástavy. Půjčka oproti zástavě Vaši nemovitosti. Výkup nemovitosti. Pro celou ČR.

Úvěry, konsolidace, exekuce

Potřebujete získat úvěr, vyplatit exekuci, udělat konsolidaci vašich půjček a úvěrů, nebo na cokoli jiného. Nabízím vám možnost řešení v podobě úvěru od 100.000 Kč do 5.000.000 Kč bez doložení příjmu a bez kontroly registrů. Rychlé vyřícení celého úvěru do 2 pracovních dnů bez zdlouhavého papírování. Více informací naleznete na našem webu www.pujcka-bez-rizika.com. Pomáháme po celé ČR

Úvěry na zástavu nemovitostí dr.bytů a pozemků

Půjčky a úvěry jsou určeny všem, kteří potřebují rychle hotovost, zaplatit své závazky, exekuce popř. oddlužit.
Ručeni vhodnou nemovitosti popř. družstevním bytem.
Jsme tady pro vás 7 dní v týdnu po celých 24 hodin.
Vyřízení z pohodlí domova.
Expresní schválení a vyplacení finančních prostředků.
Částky do 500.000,- jsou vypláceny do 48 hodin.
Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení.
Právní servis a diskrétnost.
Individuální přístup.
Bez poplatků předem.
Bez náhledu do registrů.

Vyplatíme Vaše nevýhodné půjčky.

Vázne na Vaši nemovitosti exekuce, dražba nebo nevýhodná zástava? Vyplatíme všechny Vaše pohledávky, dluhy a následně vyřídíme jeden dlouhodobý úvěr se splatností až na dobu 30 let. Za naše služby neplatíte žádné provize ani poplatky předem. Zajistíme odhad Vaší nemovitosti, všechny podklady pro zařízení úvěru (list vlastnictví, katastrální mapy, nabývací tituly atd.), zjistíme přesnou výši Vašich dluhů u exekutorských úřadů, nebankovních společností, případně jiných institucí. Nabízíme komplexní právní servis (veškeré smlouvy, právní poradna atd.), ekonomický a poradenský. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší možné východisko z jeho složité finanční situace. Ohledně bližších informací nás neváhejte kontaktovat. Tato nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

Půjčky pro všechny, peníze do 48 hodin

Půjčíme vám do 70% z tržní ceny nemovitosti na dobu až 20 let.
Ručeni rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním objektem i pozemky.
Finanční prostředky lze využít na cokoliv, na podnikání, rekonstrukci, oddlužení, refinancování, konsolidaci, exekuce.
Vyžadujeme minimum podkladů.
Podání žádosti je ON-LINE, podklady je možné zaslat taky v MMS.
Posouzení a zpracování žádosti je téměř okamžitě.
Jasné podmínky čerpání.
Nenahlížíme do registrů.
Nevyžadujeme dokládání příjmu.
Možnost expresního vyplacení do 48 hodin.
Konzultace zdarma.
Žádné poplatky před uzavřením smlouvy.
Možnost předčasného splacení bez sankcí.
Nikam nejezdíte, přijedeme za vámi.
Působíme po celé České republice.

Pomůžeme Vám dostat se z dluhové pasti.

Nechcete přijít o Vaši nemovitost, na které vázne exekuce nebo je na ni již vyhlášena dražba? Nabízíme okamžité řešení Vašich problémů, rychle vyplatíme exekuce, dražbu, případně nevýhodnou zástavu a zajistíme Vám jeden dlouhodobý úvěr s jednou měsíční splátkou, která bude adekvátní k Vašim příjmům. Nenahlížíme do registrů, ani nepotřebujeme doložit příjmy. V rámci naší činnosti Zajistíme odhad Vaší nemovitosti, všechny podklady pro zařízení úvěru (list vlastnictví, katastrální mapy, nabývací tituly atd.), zjistíme přesnou výši Vašich dluhů u exekutorských úřadů, nebankovních společností, případně jiných institucí. Nabízíme komplexní právní servis (veškeré smlouvy, právní poradna atd.), ekonomický a poradenský. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se najít nejlepší možné východisko z jeho složité finanční situace. Ohledně bližších informac í nás neváhejte kontaktovat. Tato nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů.

Pohotovost pro Vaše zadlužení!

Máte příjem, ale polykají Vám ho dluhy, exekuce? Potřebujete konsolidovat a nemáte nemovitost? Mám řešení i pro Vás! Pište, volejte, sms-kujte, žádejte – poradím, pomohu, jsem tu pro Vás.

Potřebujete půjčit 50000 Kč?

Bez nahlížení do registru půjčíme všem zaměstnaným, nebo důchodcům. Co budete potřebovat? Občanku, pracovní smlouvu, nebo důchodový výměr. Odkud musím být? Z Pardubic, chrudimi, či jejich okolí. Chci půjčku: zašlete sms na Tel.: 725 885 191 ve tvaru Jméno, odkud jsem a jakou výši půjčky chci. Obratem Vás budeme kontaktovat.

Půjčky bez poplatků!

Možnost výběru úvěru od více věřitelů. Peníze vypláceny ihned na místě bez z
bytečných formalit. Vyšší částky zasílány na účet. Kancelář v centru Uherského Hradiště.
Pro více informací pište na e-mail nebo volejte, popř. postačí jen sms „uver“ a zavoláme sami zpět.

Proč si vybrat právě naši Půjčku?

- Půjčíme vám na cokoli až 170000,-Kč
- Bez ručitele
- Víte přesně, kolik zaplatíte
- Peníze obdržíte do druhého dne
- Obchodní zástupci s dlouholetou praxí
- Naše společnost dodržuje Etický kodex finančního trhu České leasingové a finanční asociace
Charakteristika půjčky:
- Poskytovaná ve výši 5000 až 170000 Kč
- Lhůta splatnosti volitelná 1 až 4 roky
- Vyplácením převodem na účet
- Pravidelná měsíční splátka
- Poskytovaná na celém území ČR
- Bez poplatků předem
- Věk žadatele nad 18 let
- Platný občanský průkaz
- Doklad o pravidelném příjmu
- Trvalé bydliště v ČR
Spojení na úvěrového poradce:

Nabízíme rychlé půjčky,

americké hypotéky bez nahlížení do registru dlužníků. Půjčky poskytujeme až na 20 let s nízkou splátkou. Řešíme exekuce a dražby na nemovitostech. Žádné poplatky předem.

Půjčka pro zaměstnance, důchodce

od 10 000,-Kč do 160 000,-Kč. Půjčka pro podnikatele, OSVČ, firmy od 30 000,-Kč do 300 000,-Kč. Vyřízení zdarma, sepsání po telefonu, podpis smlouvy v kanceláři v Praze.

Investuji peníze do půjček.

Do 10 000 Kč nevyžaduji potvrzení o příjmu. Nad 10 000 Kč je nutné doložit nějaký příjem jakýkoliv. Jedné osobé půjčím max. 100 000 Kč s úrokem min. 40% (tento úrok napište do žádosti, můžete nabídnout i vyšší).(výhody bez poplatků a rychlé vyřízení,nabídka časově omezena ) v případě zájmu mě kontaktujte na

VÝHODNÉ dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti?

U nás máte jistotu poctivého poskytnutí finančních prostředků na cokoliv budete potřebovat. Bezkonkurenční roční úrok! Naše půjčka je jedničkou na Českém trhu. Půjčky se zástavou nemovitosti, poskytujeme bez poplatků předem, bez příjmů a bez registrů. Půjčky pouze na zástavu nemovitostí : rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, družstevním bytem, chatou, komerční objekt. Dobu splatnosti si u nás můžete zvolit jako až 30 let! Nabídka se nevztahuje na spotřebitelské úvěry. Nabídka platí pro celou ČR.

Řešíme Vaše náhlé finanční problémy.

Půjčíme všem již od 10 tis do 200 tis. Zaměstnancům, podnikatelům (i začínajícím-půl roku), důchodcům, maminkám na MD. Volejte i o víkendu

Rychlá půjčka od přímého investora.

Půjčíme Vám od 50 000 Kč do 500 0000 Kč. Do 200 000Kč bez písemného prokazování příjmů. Ručitele a zástavu nepožadujeme. Spokojenost našich klientů hovoří za vše. I pro důchodce, ženy na MD, ÚP. S exekucí pomůžeme. Nepožadujeme ručitele ani zástavu nemovitostí. Nenahlížíme do registrů. Vyřízení je snadné a rychlé. Na OP 50 000Kč až 200 000Kč vyplácíme bez potvrzení o příjmu. Odborná konzultace samozřejmostí. Naše kanceláře jsou vám k dispozici od 8 do 19 hodin. Po domluvě i v místě bydliště.

Kontakt:

Nepůjčí vám v bance?

Jsme tu pro vás. Volejte 775925046 Udělám vše pro to,aby jste dostali to ,co potřebujete.
Idividualní přístup .

Nabízíme oddlužení

tkz. osobním bankrotem a výhodně se zbavíte všech dluhů. Zastavíme nehorázné úroky, penále, upomínky, exekuce apod. Buďte zase bez dluhů čistí a v pohodě. Máme 100%ní úspěšnost v oddlužování. Oddlužujem púo celé ČR.

Půjčky bez poplatků na cokoliv

Vyřizujeme půjčky pro zaměstnance, podnikatele, důchodce a ženy na MD
VÝHODY PŮJČKY:
GARANCE vyřízení zdarma - nikdy po Vás nebudeme chtít žádné poplatky nebo zálohy
REGISTRY - neřešíme
BEZÚČELOVÝ ÚVĚR - neptáme se na co peníze potřebujete
ZÁSTAVA - NEpožadujeme zástavu nemovitosti ani podepsání žádné směnky
SCHVÁLENO - půjčku Vám schválíme do 10 minut

Komu půjčíme:
ZAMĚSTNANCŮM: s prokazatelným příjmem
DŮCHODCŮM i RENTIERŮM: dokládají důchodový výměr
PODNIKATELŮM: poskytneme 30.000-110.000 Kč, požadujeme minimálně 6 měsíců podnikat
ŽENÁM NA MD: s výměrem rodičovské

Jiří Fojtl

Zazvonil u Vás exekutor a vy nemáte dostatek peněz?

Pak nám zavolejte, půjčíme Vám na zaplacení exekuce. Půjčíme, až 500 tis. Kč bez registrů, bez POPLATKŮ, bez zástav nemovitostí. Volejte tel: 723 357 306(nejedná se o placenou linku 900…. Úvěr Vám poskytne pouze jeden věřitel.

V bance odmítli vaší žádost o půjčku?

Z důvodu záznamu v registru, nebo z doložení nedostačujících příjmů? Potřebujete sehnat finance na vyplacení nevýhodných půjček, úvěrů, kreditních karet či potřebujete finance na podnikání, nám je jedno na co peníze potřebujete. Nabízíme Vám nebankovní americkou hypotéku která je bez prokazování vašich příjmu, bez nahlížení do registrů a bez jakýchkoliv poplatků předem, ale vždy jen se zástavou nemovitosti. Jako zástavu můžete poskytnout? Váš rodinný dům, byt, chatu či stavební pozemek. Pokud nemáte vlastní zástavu nemovitosti u nás je možné, že Vám zástavu nemovitosti může poskytnout třetí osoba. Půjčíme Vám do 50 % tržní hodnoty nemovitosti. Minimální výše úvěru je od 100.000 Kč, roční úroková sazba od 6,9 %, doba splatnosti je až 20let! Vlastníkem poskytnuté nemovitosti jste pouze vy po dobu splácení celého úvěru. Vyplňte formulář o žádost na nebankovní hypotéku naleznete ho na našich stránkách. www.pujcky-hypoteky.profiweb.cz. Budeme Vás telefonicky kontaktovat do 24 hodin v pracovní den. Náš úvěrový specialista, který vám zavolá s Vámi probere možnosti případného úvěru a projde s Vámi veškeré podmínky týkající se úvěru a zapracuje s Vámi kompletní žádost o úvěr až do úplného vyřízení. Jsme po celé České republice právě pro vás.

Chcete si zrekonstruovat váš byt nebo dům,

bance vám ale zamítli hypotéku? Nebankovní americká hypotéka je bez prokazování příjmu, bez nahlížení do registrů a bez jakýchkoliv poplatků předem. Poskytnuté peníze můžete použít na cokoliv, sloučení nevýhodných půjček a úvěrů, na podnikání apod. Nebankovní Americká hypotéka je úvěr se zástavou nemovitosti, půjčit si můžete až do výše 50% tržní hodnoty nemovitosti. Splatnost je až do 30 let a roční úroková sazba od 7% (p. a.). Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, stačí navštívit naše stránky www.sosfinance.profiweb.cz, vyplnit žádost o úvěr. My Vám zavoláme do 24hodin v pracovní den na naše náklady. Jsme pro Vás po celé České republice.